Skip to main content Skip to search

Pracownicy z Ukrainy

pracownicy z ukrainy

Ambitni pracownicy

Nie bez powodu Ukraińcy uchodzą za pracowitych. Zależy im głównie by w krótkim czasie zarobić możliwie najwięcej, to sprawia, że są bardzo solidnymi oraz wydajnymi pracownikami.

Jak rekrutujemy

Świadczymy kompleksowe usługi, a więc nie tylko znajdujemy pracowników, ale dbamy również o wszelkie formalności związane z przyjęciem do pracy obcokrajowców oraz z pobytem ich w Polsce.

Nowoczesny świat biznesu rozwija się obecnie w bardzo dynamicznym tempie. Globalne wyzwania wymagają więc innowacyjnych rozwiązań. Outsourcing pracowniczy niewątpliwie jest jednym z nich. Nasze biuro między innymi tym się zajmuje. Naszym Klientom staramy się pomagać w odkrywaniu nieograniczonych możliwości, jakie niesie za sobą zatrudnienie wykwalifikowanych specjalistów spoza naszego kraju. Pracownicy z Ukrainy mogą wzbogacić Twoją firmę i przyczynią się do jej sukcesu na międzynarodowym rynku.

Szukasz wykwalifikowanych pracowników?

Ukraina to dobry kierunek. Pracownicy z Ukrainy już od wielu lat uważani są za tych niezwykle zdolnych. Wszystko dlatego, że znakomicie radzą sobie w wielu różnych branżach. Dzięki naszym usługom związanym z outsourcingiem pracowniczym możesz zyskać dostęp do fachowców z różnych dziedzin — między innymi IT, marketing, finanse czy obszar medyczny oraz wiele innych. Dla Ciebie to szansa na pozyskanie pracowników, którzy wzmocnią Twój zespół oraz rozwój Twojego biznesu.

Profesjonalne wsparcie na każdym etapie

Znalezienie oraz zatrudnienie fachowców nie zawsze jest prostym zadaniem. Na szczęście nasza usługa outsourcingu pracowniczego stanowi innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw potrzebujących wsparcia w tym zakresie. Takie wsparcie na każdym etapie rekrutacji pozwalają firmom na zmniejszenie kosztów operacyjnych oraz skupieniu się na głównej działalności. Dzięki nam Twoja firma może zyskać fachowych pracowników z Ukrainy, którzy wykażą się odpowiednim doświadczeniem, umiejętnościami czy widzą. Oferowany przez nas outsourcing pracowniczy to szansa na oszczędności czasu i pieniędzy przy jednoczesnym podniesieniu efektywności Twojej firmy.

Wiemy, co robimy

Wszystko dlatego, że specjaliści z ramienia naszego biura mają doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Dzięki temu mogą zapewnić Ci pełne wsparcie podczas etapu zatrudniania pracowników z Ukrainy. Pomożemy Ci między innymi w doborze właściwych kandydatów, podpowiemy w procedurach związanych z wizami czy innymi formalnościami, a także wesprzemy Cię podczas integracji pracowników w Twojej firmie.