Skip to main content Skip to search

Praca w Niemczech – outsourcing HR

Jeżeli poszukujesz zaufanych pracowników gotowych do podjęcia zatrudnienia w Niemczech, skorzystaj z naszych usług. Outsourcing HR to coraz popularniejszy sposób na pozyskanie wykwalifikowanej kadry bez inwestycji czasu i środków w prowadzenie żmudnego, często wielotygodniowego procesu rekrutacyjnego wewnątrz firmy. Sprawdź, jak działa nasza agencja pośrednictwa pracy za granicą i co możesz zyskać dzięki takiej współpracy.

Tworzymy bazę wykwalifikowanych kandydatów

Korzystając z różnych sposobów, kontaktujemy się z osobami, które są chętne do podjęcia pracy za granicą. W głównej mierze naszym obszarem działania jest internet. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i renomie kandydaci często zgłaszają się do naszej agencji pośrednictwa samodzielnie. Osoby te zostają przez nas poddane wieloetapowej weryfikacji, by upewnić się, że posiadają wszystkie niezbędne umiejętności i kwalifikacje.

Proponujemy przedsiębiorcom odpowiednich kandydatów

Nasza agencja pośrednictwa pracy za granicą dysponuje bazą osób, które są gotowi do podjęcia zatrudnienia. Wybrani kandydaci, którzy spełniają kwalifikacje do danego stanowiska, są przedstawiani przedsiębiorcom. Outsourcing HR prowadzony przez nas pozwala więc znacząco skrócić czas potrzebny na rekrutację. Jako pracodawca zostają Ci przedstawieni konkretni, sprawdzeni przez nas kandydaci, pomijasz więc tygodnie, które należy poświęcić na rozmowy rekrutacyjne i sprawdziany kwalifikacji. Efektem naszych działań jest więc obopólne zadowolenie, ponieważ pomagamy w nawiązaniu efektywnej współpracy między przedsiębiorcom a pracownikami.

Zyskaj czas i wykwalifikowaną kadrę

Outsourcing HR to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które cenią sobie oszczędność czasu. Oddeleguj nam proces rekrutacyjny, a nasza agencja pośrednictwa pracy za granicą znajdzie dla Ciebie najlepszych kandydatów, zarówno na stanowiska szeregowe, jak i specjalistyczne pozycje wymagające określonych umiejętności. Zaufaj naszemu ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w outsourcingu HR i ciesz się współpracą z wykwalifikowaną kadrą godną zaufania!

praca w niemczech

Różnorodność metod rekrutacji

W celu dotarcia do odpowiednich kandydatów, wykorzystujemy
różnorodne metody, wykorzystujemy również internet.
Osoby rekrutowane poddajemy weryfikacji kwalifikacji. Z kandydatami przeprowadzamy rozmowy podczas osobistego spotkania lub za pomocą internetu.

Przyjmujemy tylko najlepszych

Od nas otrzymujesz gwarancję na każdego kandydata nie zważając na to, czy jest to wykwalifikowany specjalista, personel szeregowy czy kadra kierownicza. Osoby, z którymi nawiązujemy współpracę poddawane są złożonemu procesowi rekrutacyjnemu, a także szczegółowej weryfikacji swoich umiejętności.

Poszukujesz pracowników? Wypełnij krótki formularz. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą!