Skip to main content Skip to search

Kwatery pracownicze

Firma HR Europa oferuje kwatery pracownicze na terenie województwa lubuskiego. Bliskość granicy niemieckiej oraz położenie nieopodal autostrady A2 pozwala na szybkie dotarcie do pracy nie tylko na terenie tego województwa, ale również za zachodnią granicą oraz w pobliskich województwach.

Kwatery pracownicze Gorzów Wielkopolski

Posiadamy kwatery pracownicze w Gorzowie Wielkopolskim. Obiekty są ładnie i wygodnie urządzone. Posiadają podstawowe wyposażenie niezbędne do komfortowego użytkowania pomieszczeń. Kwatery są zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego 43 w centrum miasta. Obecnie posiadamy lokale dla 6-10 osób.


Kwatery pracownicze Świebodzin – w trakcie realizacji kwatery dostępne od października 2022

Posiadamy kwatery pracownicze w Świebodzinie. Bezpośrednie połączenie z trasą S3 i bliskość autostrady A2 pozwala na szybką komunikację z całym województwem lubuskim oraz sąsiednimi jak również z Berlinem i miejscowościami przygranicznymi. Obecnie w Świebodzinie przy ulicy Wityn 5 posiadamy dom pracowniczy dla 20 osób z ogrodem.Kwatery pracownicze Żagań

Posiadamy kwatery pracownicze w Żaganiu. To komfortowy dworek położony w Karlikach. Posiada dużo udogodnień, przestronne pokoje, ładnie urządzone. Wysokiej jakości sprzęt. Głównym atutem jest możliwość zakwaterowania dla 40 osób.

Dowiedz się więcej!

Jesteś zainteresowany wynajęciem kwatery pracowniczej? Zadzwoń do nas, zapytaj o szczegóły +48-500-165-658 lub wypełnij krótki formularz oddzwonimy!